Społeczność
blog.ekologia.pl   Blogerzy   Klaudia Chmielewska   Hej kochani. Szczególny wpis.
0

Hej kochani. Szczególny wpis.

Dziś przychodzę do Was ze szczególnym wpisem,nie jest to notka wyłowująca we mnie złość,bezradność itd. To coś co napawa mnie radością,jest dla mnie szczególnie bliskie.


Zanim przejdę do tematów tego wpisu,chciałabym Was serdecznie przeprosić,że nie piszę tu zbyt często,ale jest to spowodowane tym,że nie dzieje się u mnie zbyt wiele ciekawych rzeczy stąd też taki mały ruch na tym blogu. Przechodząc do tego co chciałam jeszcze Wam przekazać,zacznę od 8 lipca,który był dla mnie emocjonalnie najlepszy z najlepszych dni w moim życiu,a to za sprawą koncertu na Festiwalu Ognia i Wody w Ełku. Strasznie zależało mi na byciu na koncercie Natalii Nykiel,także dowiadując się 2 tygodnie przed udaniem się do Ełku o tym,że będę w nim uczestniczyć nie mogłam posiadać się z radości. Tak więc dwa tygodnie przeminęły mi na dosyć skrajnych emocjach,ponieważ pogoda była różna,ale nie opuszczała mnie nadzieja na ten wypad,aż do tego 8 lipca,kiedy niestety pogoda nie była najlepsza,ponieważ padało ciągle,ale koniec końców udało się i gdy już byłam w Ełku chwilę przed koncertem zaczynało sie rozpogadzać. Tak więc chwila rozpoczęcia koncertu przez Natalię Nykiel owiana była niesamowitą energią,która trwała, aż do samego końca. Dzięki czemu mam super zdjęcia i filmiki z tego wydarzenia,a oto kilka z nich:
Koncert Natalii Nykiel

Tu też :)


Festiwal Ogień i Woda

Chciałam wstawić także krótki filmik z koncertu,ale niestety nie udało mi sie to :( .

Drugą rzeczą,był plenerowy trening mojej mamy,na który poszłam z pieskiem i moim obowiązkiem było przypilnowanie psa,aby nie przeszkadzał w ćwiczeniach grupy ćwiczeniowej mojej mamy :) . Niby nic,ale takie wypady mnie rajcują, z niecierpliwością czekam na następne takie wypady :)
Ten wpis czytano 261 razy.