Społeczność
blog.ekologia.pl   Blogerzy   Klaudia Chmielewska   Wpis szczególnie dla mnie ważny
1

Wpis szczególnie dla mnie ważny

Cześć kochani,wiem,że nie pisałam dość długo tutaj,ale już nadrabiam. Dziś chciałabym poruszyć temat jakże dla mnie bliski. Chodzi m.in. o niepoddawanie się,w każdej możliwej sytuacji. Wiem,że bywają takie, w których ciężko jest uwierzyć,że da się z niej wyjść...dlatego też chcę podzielić się z Wami moim punktem widzenia, poniektórych sytuacji pozornie bez wyjścia(choć zazwyczaj są jakieś dwa wyjścia: albo się poddasz albo będziesz walczył,bo póki walczysz jesteś zwycięzcą). Wiem,że w takich chwilach,gdzie wątpimy w sens życia, sens swoich możliwości, tracimy wiarę w samych siebie,swoje prawdziwe ja...Dlatego potrzebujemy pomocy,potrzebujemy by ktoś pomógł nam uwierzyć w to,że to wszystko kiedyś minie,że to tylko przejściowa chwila,która pryśnie jak jakiś czar...Byśmy odzyskali wiarę w to,że jesteśmy w stanie przez to przejść. Życie potrafi splatać nam niezłego figla,ale to nie oznacza,że mamy się poddać, zrezygnować z marzeń, planów na przyszłość. Z samych siebie...Najważniejsze w tym wszystkim byśmy walczyli do końca o swoje szczęście, nie poddali się na starcie,bo jest trudno. Początki zawsze są trudne,ale potem będzie łatwiej,ponieważ przejdziemy przez nasze trudności. Wierząc w swoje możliwości, siebie, w to,że kiedyś uda się...Nawet wtedy,gdy wydaje się nam,że wszystko jest bez sensu. A teraz pomyślcie o ile piękniejszy byłby świat,gdybyśmy patrzyli przez kolorowe okulary? Pamiętajcie,że to nie świat jest zły,tylko my sobie go takim tworzymy. Komplikujemy własne życie zamiast kreować go takim jak sobie ten żywot wyobrażamy...Sama kiedyś zwątpiłam,ale pojawiło się parę osób w moim życiu i udowodniło,że aby żyć trzeba walczyć dlatego nigdy nie poprzestawajcie w tej walce. Nigdy!

Ps. Rozpisałam się troszku,ale uważam,że takie wpisy też są potrzebne nam ludziom,a mnie osobiście pozwoliło się wygadać. Czego bardzo potrzebowałam :-) Pozdrawiam serdecznie kochani! <3

Ten wpis czytano 540 razy.
Tyle zła, nieprawości i obojętności religijnej nie było nawet za Dni Noego, dlatego polecam prawdę objawioną przez Boga i ostrzegam przed piekłem, do którego ludzie wpadają jak rzęsisty deszcz.
Mt 7:21 "Nie każdy, który Mi mówi: Panie, Panie!, wejdzie do królestwa niebieskiego, lecz ten, kto spełnia wolę mojego Ojca, który jest w niebie."
http://tradycja2012.blogspot.com/
Gość katolik - Poniedziałek, 30 Wrzesień 2019 19:21