Społeczność
blog.ekologia.pl   Blogerzy   Klaudia Chmielewska   Komentarze

Komentarze

Gratulujemy osiągnięć. Skończyłaś już studium informatyczne, o którym pisałaś wcześniej.Pozdrawiam serdecznie:)

Ludzie często sami nie wiedzą jak zachować się wobec ludzi z różnymi formami niepełnosprawności. Szkoda, że ludzie nie są tolerancyjni. Przecież każdy człowiek jest inny, mamy różne umiejętności i zdolności. Popatrzcie na Stephena Hawkinga, który pomimo sparaliżowanego całego ciała do bardzo starszego wieku prowadzi badania i zmienia świat na lepszy.
Klaudiu, to bardzo ważne, że uczysz nas jak mamy się zachowywać, co mamy robić. Dziękujemy za lekcję. Pozdrawiam serdecznie i życzę powodzenia:)

Korzystamy z lata, na razie pogoda niestabilna i pada i chłodno. A ta książka to będzie biografia, fabularna czy na jakiś temat taki merytoryczny-kulinarna, naukowa, historyczna? To o czymś co cię interesuje czy w ogóle fikcja literacka? Tyle możesz zdradzić;) Pozdrawiam serdecznie:)

Bardzo dobrze, że porusza Pani ważne tematy. Potrzebne jest pokazanie ludziom świata z punktu widzenia osoby niepełnosprawnej. W poprzednim wpisie powinna Pani dopisać o fotografii, gdyż robi Pani piekne zdjęcia, szkoda, że tak mało. Pozdrawiam serdecznie:)